bioscoop en film
kaartje reserveren, bioscopen,
bioscoopagenda's en filmnieuws,
online film kijken of downloaden,
castingbureau's

 

bioscoopkaartjes, bioscooplijsten, filmladder: 

 Belbios.nl bioscoopkaartjes online reserveren www.belbios.nl = www.bios.nl  tel 0900 - 9363
Bioscoopagenda bioscoopagenda per stad www.hyperleap.nl/bioscoop/BAN
Veronica bioscoopagenda www.veronica.nl/cgi-bin/html/bioscoopagenda...
Filmladder filmagenda, steden, bioscopen, films www.filmladder.nl
Pathé bioscoopinfo, filminfo www.pathe.nl
online film kijken en films downloaden:
CinemaNow films downlaoden, online film kijken, video on demand www.cinemanow.com
bioscopen met panoramabeeldscherm:
Holland Experience (A'dam) NL-film in 3D   www.holland-experience.nl
IMAX Waterstad (Rotterdam) maximum-cinéma  www.imax.nl/homel
Omniversum (Den Haag) maximum-cinéma  www.omniversum.nl
Planetron (Dwingeloo) koepelvormig scherm www.planetron.nl

filminfo [nl]: 

Nederlandse Speelfilm alles over speelfilms NL www.nederlandsespeelfilm.nl
At the movies filmnieuws en filmrecensies www.atthemovies.nl
EasyFilm Alles over films( trailers, nieuws, comingsoon en links)* www.easyfilm.tk
Filmfocus filmnieuws www.filmfocus.nl
Film.pagina verzamelsite film film.pagina.nl
Filmtrailers filmtrailers van actuele films www.filmtrailers.nl = www.movietrailers.nl
Go for it filmactie site www.goforit.nl
Movie City actuele filmdatabase www.moviecity.nl
MovieMeter filmbeoordeling www.moviemeter.nl
Movie Planet www.wxs.nl/planet/0,1114,78_404_,00l
NFM Nederlands Filmmuseum www.filmmuseum.nl*
Teletekst filmnieuws nos.nl/teletekst/#424-0..*
Teletekst filmpremières nos.nl/teletekst/#423_01..*
TV-gids online TV-gids over films www.tvfilm.nl

filminfo [internationaal]

Ain't it cool nieuwe films  www.aint-it-cool-news.com
Dark Horizons filmnieuws www.darkhorizons.com
Internet Movie Database moviedatabase www.imdb.com
Internet Movie Database zoekmachine us.imdb.com/search
Pit of Horror horrorfilms www.pitofhorror.com
Planet Hollywood www.planethollywood.com
grote filmfestivals:
Filmfestivals www.filmfestivals.com
Filmfestival Cannes www.festival-cannes.fr en www.cannes-fest.com
Filmfestival Rotterdam   www.filmfestivalrotterdam.com
HAFF Utrecht animation festival www.awn.com/haff
IDFA Amsterdam documentairefestival www.idfa.nl
NFF Utrecht Ned. filmfestival 2001 www.filmfestival.nl

grote filmproducenten:

20th Century Fox films www.foxfilm.nl en ww.foxmovies.com
DreamWorks SKG (Spielberg e.a.) films  www.dreamworks.com
Paramount films www.paramount.com
UIP United International Pictures films www.uip.nl* en www.uip.com
Warner Bros films www2.warnerbros.com

verenigingen voor de filmbranche:

NFC Ned. Federatie voor de Cinematografie www.nfc.org
NBF Ned. Beroepsvereniging van Film- en Tv-makers www.nbf.nl
Federatie Filmbelangen filmlobby, servicebureau www.filmbelangen.nl

sites over film en regie [NL]:

Filmmaken zelf speelfilm maken www.filmmaken.nl

sites over film en regie [engels]:

Cyberfilmschool goedkope & goede film maken www.cyberfilmschool.com
House of Horrors monsters in films www.houseofhorrors.com
Monstermakers horrorfilms maken www.monstermakers.com
Robert Rodriguez' schriftelijke filmschoolcursus members.tripod.com/Borderline/10minl

  < < <   ( n i e u w s t e )   F i l m s   e n   v i d e o ' s   ( A - Z ) . . . 

< < <   C a s t i n g b u r e a u ' s . . .  

< < <   D V D ' s   a l g e m e e n . . .  

< < <   K a a r t j e s   r e s e r v e r e n   a l g e m e e n . . . 

< < <   P e r s o n e n   a l g e m e e n . . . 

< < <   T V   a l g e m e e n . . . 

< < <   U i t g a a n   a l g e m e e n . . . 

[adv.]
 
 
 
 
Voor het laatst bijgewerkt op 20-04-2010
14-03-13*By Marchien

Voor het eerst geplaatst op 1-11-00

<<< home