café's
kroegen in Nederland
café, bar, terras

café's zoeken:   

Cafe.recreatief.nl (per provincie) cafe.recreatief.nl
Amstel kroegzoeker (Amsterdam) www.amstel.nl <= klik op 'Kroegzoeker'
Cafe Look up.nl (verzamelsite) cafe.lookup.nl
Café.pagina (verzamelsite)  cafe.pagina.nl
SoccerBars.com voetbal bars and football pubs over de hele wereld SoccerBars.com

enkele bekende café's: 

Aalsmeer: Joppe Café-bar  www.joppe.nl
Ameland De Schalken eetcafé* www.deschalken.nl
Amsterdam: De Heeren Van Amstel muziekcafé www.deheerenvanaemstel.nl
Amsterdam; De Jaren  cafe-de-jaren.nl
Amsterdam: Dread-Rock  www.coffeeshop.freeuk.com....
Amsterdam: Hesp  www.cafehesp.nl
Amsterdam: Luxembourg  www.cafeluxembourg.nl
Amsterdam: Nemo (zomer:) Beach-terras dak Nemo www.nemobeach.nl
Amsterdam: Onder de Ooievaar  www.xs4all.nl/~crypt/ooievaar
Amsterdam: Pre Café lounge, bar, dj-café www.precafe.nl
Amsterdam: Sky sports Internet café  www.skysportinternetcafe.nl
Amsterdam: The Internet Cafe  www.internetcafe.nl
Amsterdam: Vak Zuid Lounge www.vakzuid.nl
Amsterdam: Vertigo Lunchroom in Vondelpark www.vertigo.nl
Amsterdam-Noord: Wilhelmina Dok (zomer:) terras + filmscherm  www.wilhelmina-dok.nl
Breda: De Beyerd Café  www.beyerd.nl
Breda: 't Hart van Breda Café www.hartvanbreda.nl
Doetinchem:Fred & Douwe Grand Café & Lounge www.fredendouwe.nl
Dwingelo: Hotel Brink Grand Café www.dagjedwingeloo.nl/
Eindhoven: Sante Café www.cafesante.nl
Giethoorn: De Fanfare eetcafé www.de-fanfare.nl
Hoenderloo: Disco-Cafe The Gate  www.thegate.nl
Harderwijk: Luxembourg eet- & Grandcafe www.carpediem.nl
Haarlem: Studio Grand Café + terras www.cafestudio.nl
Hilversum: Annie's verjaardag Café  www.anniesverjaardag.nl
Hilversum: Café The Question Café * www.cafethequestion.nl
Hilversum: Flater Café  www.flaterhilversum.nl
Leeuwarden: De Dikke van Dale Café aan gracht  www.dedikkevandale.nl
Maastricht: La Cloche Café  www.lacloche.com
Noordwijk aan Zee: de Wels Cafe Biljart  www.cafedewels.demon.nl
Rotterdam: Café Rotterdam Café  www.caferotterdam.nl
Rotterdam: Vanouds Vermeulen Café  home.box.nl/~leegsma
Tilburg: Het Brandpunt Café www.cafebrandpunt.nl
Utrecht: Cafe Flater  www.cafeflater.nl
Utrecht: Ledig Erf Café www.ledigerf.nl
Utrecht: Winkel van Sinkel Café www.dewinkelvansinkel.nl
Vlissingen: Raymondo Grand Café + terras www.raymondo.nl
Wormer: Batavia Café www.won.nl/cafe_batavia
Wijchen: Salon De Raap van Rubens  www.raapvanrubens.nl

café-ketens: 

De Drie Gezusters Groningen, Tilburg, Breda, Eindhoven, Amsterdam, Nijmegen studentencafé's www.kroegpagina.nl/driegezusters/ e.a.
Shooters Zandvoort, Bergen, Haarlem, Mallorca www.shooters.nl
Spiritueel Cafe door heel NL www.spiritueelcafe.nl

<<< Discotheken A-Z...  

<<< Drank(jes) algemeen...  

<<< Internetcafé's... 

<<< Horeca... 

<<< Hotels... 

<<< Restaurants... 

[adv.]

 
 
 
 
Voor het laatst bijgewerkt op 20-04-2010
14-03-13
*by Gerrit

Voor het eerst geplaatst op 31-10-00

<<< home