duiken
duikscholen, duikshops,
duikopleidingen
duikopleidingsorganisaties:
CMAS www.cmas.org
IDD www.iddworld.com
Ned. Onderwaterbond www.nob-nl.nl
PADI www.padi.com
IDEA www.idea.nl

duikscholen:

Abyss Diving Leiderdorp CMAS welcome.to/abyss.diving
Addiction Diving Helmond IDD opleidingen en duikreizen www.addiction-diving.com
Aquadiving Purmerend IDD www.aquadiving-purmerend.nl
Aquaworld PADI www.aquaworld.nl
Aqua Fun Purmerend IDD www.aqua-fun.nl
Deltadiving Alkmaar, Oostvoorne PADI www.deltadiving.nl
Divers Paradise Voorburg PADI www.diversparadise.nl
Dive Safe Noordwijk CMAS www.dive-safe.nl
Duikschool Down Under Landsmeer www.down-under.nl
Duikschool The Diving Dutchman Nieuwegein PADI www.thedivingdutchman.nl
Fantasea Woudrichem PADI www.fantasea.nl
Holdive International BeNeLux PADI www.holdive.nl
K-Sea Diving Helmond IDD * www.kseadiving.com
RiFo Diving Assendelft IDEA www.idea.nl/rifodivingl
Scubaqua Delft PADI www.scubaqua.nl
T & O Diving Purmerend PADI home.wxs.nl/~t.o.duiksport
Thalassa Amsterdam e.o. PADI www.thalassa.nl
OnLine Duikshops:
Divepost www.divepost.nl
Aqua Dip Holland www.aqua-dip.com
Diveinn.com (eng.) www.diveinn.com
Diversdirect (eng.) diversdirect.com
Duikstunt www.duikstunt.nl
OnLine Scuba (eng.) onlinescuba.com
Stingray Divers (eng.) www.stingraydivers.com
overige duiksites:
Duiken.pagina verzamelsite duiksport duiken.pagina.nl

<<< Sport algemeen...   

<<< Water algemeen

<<< Watersport algemeen...   

[adv.]

 

 
 

 

Voor het laatst bijgewerkt op 20-04-2010
14-03-13
*By Gerrit
Voor het eerst geplaatst op 1-11-00

<<< home

Google