e-cards
elektronische wenskaarten, 
digitale aansichtkaarten 
(gratis versturen;
veel onderwerpen)
e-cards [Nederlandse sites]: 
 Kaartenhuis.nl gratis digitale aansichtkaart sturen www.kaartenhuis.nl
3 Aces stuur en ontvang GRATIS digitale kaartjes www.3aces.nl/cards
All Yours greeting cards [nl+engels] www.all-yours.net
Attent.com je gedachten in een doosje www.attent.com
Disney 'D-Card' tekst met persoonlijke groet sturen www.disney.nl/DisneyOnline/D-Cards...
Farm World Farm Card buitenleven e-cards www.farm-world.net/cards
Flashcards e-cards met FLASH gemaakt www.flashcards.nl
Focus-in e-kaarten  www.focus-in.nl/e-kaarten
Freeler e-cards www.freeler.nl/ecard/index.xml
Funky's design Funky's E-CardService  www.funkysdesign.nl/kaartenkeuze...
Groetjes.nl echte wenskaarten versturen via Internet www.groetjes.nl
Hallmark digitale en gewone kaarten www.hallmark.nl
HOS kantoor virtuele postkantoor home.planet.nl/~wiers002/hosl
Keekaboo gratis via e-mail een echte kaart versturen www.keekaboo.com
Kies je Kaartje honderden wenskaarten www.kiesjekaart.nl
Libelle e-cards www.libelle.nl/ecards
Lycos gratis digitale aansichtkaart sturen  kaarten.lycos.nl (=Kaartenhuis.nl!)
Margriet e-cards www.margriet.nl/kaartjes/div...
Mercurius Astro Services e-Cards www.mercurius-astro.com/cardsl
Mgreetings.nl e-Cards naar een mobiele telefoon sturen* www.mgreetings.nl
Quadrand.com direct via e-mail [nl+engels] www.quadrand.com/mail
Shystone Cards www.cards.shytone.nl
Webkaarten.nl www.webkaarten.nl
e-cards [Engelse sites]:  
 E-greetings.com gratis digitale aansichtkaart sturen http://egreetings.com
 Greeting Cards MSN greetingcards.msn.com
All4love Greetings all4love.net/indexl
American Greetings.com www.americangreetings.com
Blue Mountain www.bluemountain.com
E-Cards.com www.e-cards.com
Fridge Fashions verstuur versierde foto www.fridgefashions.com
Happy Birthday   www.happybirthday.com

 <<< E-mail algemeen... 

 <<< SMS van PC naar GSM, gratis... 

<<< Kerstkaarten... 

[adv.]

Voor het laatst bijgewerkt op 20-04-2010
14-03-13 
*By Gerrit
Voor het eerst geplaatst op 1-11-00

<<< home

Google