golfen
golfreizen, golftoernooien, golflessen,
golfclinics, golfsafari, golfvakanties

golfreizen:

aanbevolen site Pin High Golftravel 200 golfbestemmingen wereldwijd www.pinhigh.com
aanbevolen site PRO Golfreizen golfvakanties en golftournooien www.progolf.nl
Dutch Golf golfreizen e.a. www.dutchgolf.nl
Fairway Golftravel individuele en groepsreizen www.fairwaygolftravel.nl
Golfassociatie Portugal specialist voor rustig golf in Portugal www.golfassociatie-portugal.nl
Golfminded golfreizen, golflessen door golfprofessionales www.golfminded.nl
Golfreizen golfreizen, golfartikelen, clinics e.a. www.golfreizen.nl
Golftime Travel golfreizen in Europa en Zuid Afrika www.golftime.nl
Summit Travel Reisorganisatie voor Golf en Wintersport www.summittravel.nl
Vakantie la carte golfreizen e.a. www.vakantie-a-la-carte.nl  <= klik op 'golf'

golfbanen in Nederland:

Best Golf en Country Club (Best) www.golfcentrum-best.nl
De Hoge Dijk / Open Golfclub Olympus (Amsterdam) www.dehogedijk.nl / www.olympusgolf.nl*
Dornse Golf Club www.golfnet.nl/doornse
Goese Golfclub (Goes) www.goesegolf.nl
Golf en Beach Resort Ooghduyne (Julianadorp, NH) www.ooghduyne.com
Golfbaan Crayestein (Dordrecht) www.crayesteingolf.nl
Golfbaan De Amelander Kaap (Ameland) www.golfverenigingameland.nl
Golfbaan De Rottebergen (Rotterdam) www.rottebergen.nl
Golfbaan Harderwold (Zeewolde) www.harderwold.nl
Golfbaan Hitland (Nieuwerkerk a/d IJssel) www.hitland.nl
Golfbaan Spaarnwoude (Spaarnwoude) www.golfbaanspaarnwoude.nl
Golfbaan IJsselweide (Gouda) www.golfbaan-ijsselweide.nl
Golfcentrum Vossenhole (Tilburg) www.vossenhole.nl
Golfclub De Koepel (Rijssen-Wierden) www.golfclubdekoepel.nl
Golfclub Toxandria (Molenschot, NB) www.toxandria.nl
Golfpark Almkreek (Almkerk, nabij Breda) www.golfpark-almkreek.com
Golfvereniging Reymerswael (Rilland Bath) www.reymerswael.nl
Oosterhoutse Golf Club www.ogcgolf.nl
Zaanse golfclub (Wijdewormer) www.zaansegolfclub.com

informatieve golfsites:

European Natural Golf Association NL www.naturalgolf.nl
Golfnet.nl golfnieuws www.golfnet.nl
Golf.pagina verzamelsite golf golf.pagina.nl
GOLF 2001 (golf-spel) online spelen (m.b.v. CD-rom) zone.msn.com/golf2001
Golf Anecdotes [engelstalig] www.golfanecdotes.com
Golfen niet commerciële- golfcompetitie
in en rond Noord-Brabant
www.nobragolf.nl/home.php

buitenlandse golfsites:

Daily golf jokes! www.dailygolfjokes.com
Golf Digest golfmagazine www.golfdigest.com
Golf Tips golfmagazine www.golftipsmag.com
Golf Online golfmagazine www.golfonline.com
Golfen in Frankrijk www.golfenfrance.com
Golfen in Normandië www.golf-en-normandie.com
Golfweek golfmagazine www.golfweek.com

< < <   S p o r t   a l g e m e e n . . . 

< < <   R e i z e n   a l g e m e e n . . . 

[adv.]

Summit Travel, d Tour Operator voor uw golf- en wintersportreizen!

 
Voor het laatst bijgewerkt op 20-04-2010
03-07-13
*by Iris
Voor het eerst geplaatst op 26-09-00

<<< home