Haarlem 
en omstreken

Haarlem, musea en kunst:

 
Gemeente Haarlem www.haarlem.nl
Frans Hals museum  www.franshalsmuseum.nl
Teylers Museum  www.teylersmuseum.nl
Muziekcentrum Zuid-Kennemerland  www.mzk.net
Radio Haarlem 105 stadsomroep Haarlem 105,1 FM, kabeL 94,0 www.haarlem105.nl
Exit Radio Haarlem kabeL 99,5 FM www.exitradio.nl
Rijksarchief Noord-Holland www.noordhollandsarchief.org
SBK kunstcentrum (kunstverhuur)

www.kunstcentrum-haarlem.nl

horeca, uitgaan in Haarlem:

 
 Amadeus hotel+internetcafé +webcam grote markt www.amadeus-hotel.com
 Concertgebouw Haarlem www.theater-haarlem.nl
 Lichtfabriek evenementen www.lichtfabriek.nl
 Patronaat podium, dance www.patronaat.nl
 Stadsschouwburg Haarlem www.theater-haarlem.nl
 Toneelschuur, De toneel, film www.toneelschuur.nl
Bevrijdingspop Haarlem, 5 mei www.bevrijdingspop.nl
Bioscoopagenda

 (selecteer Haarlem=>)

www.biosagenda.nl
Claus Partyworld Hoofddorp www.claus.nl
Coach House grillbar www.thecoachhouseinn.nl
Du Théâtre café www.dutheatre.nl
Fietsznfabriek bestaat niet meer www.fietsznfabriek.nl
Karmeliet eetcafé www.karmeliet.nl
Meisje met de blonde haren café www.hetmeisje.demon.nl
Praag café www.praaghaarlem.nl
Shooters café www.shooters.nl
Stiels podium/café www.stiels.nl
Stadcafé Haarlem voor feesten en partijen, eten en drinken www.stadscafe-haarlem.nl
Swingsteesjun rookvrije dansgelegenheid, station Haarlem swingsteesjun.nl
Theater Haarlem wat is er in schouwburg & concertgebouw www.theater-haarlem.nl
Uiver, De  café www.indenuiver.nl
Willie Wortel coffeeshops www.hempcity.net
Wilsons gay café www.wilsons.nl
Xtreme Magazine Haarlemse Horeca en winkels  www.xtrememagazine.nl
Zoete Inval hotel (Haarlemmerliede) www.zoete-inval.nl

studeren:       

 

meer>>>

INHOLLAND (v/h Hogeschool Haarlem) www.inholland.nl
Studentenvereniging Novitas www.novitas.nl
Studenten Gildt, Haarlems www.gildt.nl

gezondheidszorg:

 

meer>>>

GGD Zuid-kennemerland www.ggdzuidkennemerland.nl
Kennemer Gasthuis Deo, EG kennemer-gasthuis.ziekenhuis.nl
Spaarne Ziekenhuis Mariastichting, Diaconessenhuis spaarne.ziekenhuis.nl

winkels, bedrijven e.a.:       

 
Ananda new age shop www.ananda.nl
Extreme Cards & Gifts leuke kado's in alle prijsklassen www.extreme-cards-gifts.nl
Frank Grosfeld reclamefotografie en digitale beeldbewerking www.fotogrosfeld.net
Haarcreaties haarwerkspecialist en haarstilist www.haarcreaties.nl
High Tension Designers ontwerp en verkoop van leren kleding  www.nighthawk.nl
Laser-Aesthetics cosmetische chirurgie www.laser-aesthetic.nl

meer>>>

PhotoLine fotoreportage artiesten, kinderreportages e.a.  www.photoline.nl
Sunday's zonnestudio www.sundays.nl

div. en verzamelsites:

 
Boogolinks Haarlem verzamelsite Haarlem haarlem.boogolinks.nl
Poolster BV koeltechniek: airconditioning, bedrijfskoeling* www.poolsterbv.nl
Ruigoord regio www.ruigoord.nl
Haarlem online advertentiesite www.haarlemonline.nl

<<< Amsterdam...

   

<<< Avondje uit algemeen...

   

<<< Overheid algemeen...

   

<<< Scholen NL...

   

[adv.]

Exclusieve fotoreportages: artiesten, kinderen, promotiefotografie

 
 

Popschool Haarlem

Voor het laatst bijgewerkt op 20-04-2010
14-03-13 *by Iris
Voor het eerst geplaatst op 29-09-00

<<< home