haarverzorging 
kappers, kapsels, hairextentions,
haarstukken, dreads, pruiken, kunsthaar,
haartransplantaties, haarprodukten
kapsels en kappers NL: 
Cosmo Hairstyling kapsalons door heel NL www.cosmo.nl
Kappersite over kappers en haar www.kappersite.nl
Kinki kappers in 30 steden www.kinki.nl
Team Kapsalon kapsalons door heel NL www.team-kapsalon.com
Anna's Mobiele Haarstudio (Almere en Gooi) kapster bij u thuis!* www.mobielehaarstudio.nl
Haarmode Zijlstra (Valkenburg) ook voor pruiken www.haarmode-zijlstra.nl
Hairtoday alle soorten kapsels www.hairtoday.nl
Kappernet.nl zoekt kapper in jouw buurt www.kappernet.nl
Kappersacademie (Venlo) kappersopleiding www.kappersacademievenlo.nl/
Rob Peetoom Coiffures (N.-Holland) topkapper www.robpeetoom.nl
Thuiskappers bellen voor afspraak www.thuiskappers.nl
Vipsalon (Oosterhout) bellen voor afspraak http://home.hetnet.nl/~vip-salon/
Welkom Haarmode online shop www.welkomhaarmode.nl
hairextentions, dreads, haarstukken, pruiken: 
Veluws Haar Instituut (heel NL) haarwerken en onzichtbare haarprotheses www.echthaar.nl
Lofty haarwerken postorder en verkoop van betaalbare pruiken www.lofty.nl
Afro World (Utrecht) pruiken, haarstukken www.dutch.nl/afrowrld/main
Alamp pruiken (online shop) haarwerken, haaraanvullingen en pruiken www.alamp.com
Bodyart (Amsterdam) www.bodypaint-bodyart.nl
Caramello (Haarlem) synthetic and human hair, online webshop www.caramello.nl
Diamond Wigs trendy pruiken www.diamondwigs.nl
Fop-Sjop (Breda) feestpruiken  www.fop-sjop.nl/pruikenl
Hairadiction nagelstudio, hairstudio, wimperextensions www.hairadiction.com
HairArt (Sittard) vlechten, extentions, fiberdreads www.hairart.nl
Hoppezak (Leiden) verhuur van pruiken e.a. www.hoppezak.nl
Lorny Wanders Haarmode (Didam) haartransplantatie, haarstukjes* www.kapsalonwanders.nl
Pruiken (online) pruiken mannen, vrouwen, kinderen www.wigs.com/nl

haartransplantaties: 

Haartransplantaties (R'dam) kliniek voor haarziekten www.haartransplantatie.com
Hairplus (Rotterdam) haartransplantaties  www.hairplus.nl
Transhair Villa Wagenberg (Vlijmen) www.transhair-aesthetic.nl
Transmed haartransplantatie-methode zonder littekens (FUE methode)* www.transmed-haar.nl
Vitalaser (Hoorn) lasertechnieken www.vitalaser.nl
haarprodukten, haaruitval, haarproblemen: 
Avtar produkten tegen haaruitval www.hairpage.nl
Haarhoeve Vermaat (Bergen op Zoom) haarproblemen www.haarhoeve.nl
Haaruitval Aminexil, tegen haaruitval www.haaruitval.net
Häcker New HairPlanning (Landsmeer) o.a. Valerias www.nieuwhaar.nl
Pantene (online kopen) haarverzorgingsprodukten www.drogisterij.net.
Redken haarstylingprodukten www.redken.nl
verzamelsites: 
Kappers.pagina verzamelsite kappers  kappers.pagina.nl
Kapsalon.pagina verzamelsite kapsalons  kapsalon.pagina.nl

< < <   B e a u t y . . .

< < <   C o s m e t i s c h e   c h i r u r g i e ,   p l a s t i s c h e   c h i r u r g i e . . . 

< < <   K l e d i n g ,   m o d e . . .

< < <   K l e d i n g v e r h u u r ,   t h e m a k l e d i n g . . .

< < <   T a t t o o  &  p i e r c i n g . . .  

 

[adv.]

 
 
 
Voor het laatst bijgewerkt op 20-04-2010
14-03-13 [aut.update]by *
Voor het eerst geplaatst op 11-10-00

<<< home

Google