kids
sites voor kids: speelgoed, spelletjes, tv-prgramma's
 

sites voor kinderen:  
 Cartoonnetwork (TV) met online spelletjes www.cartoonnetwork.nl

meer>>>

 Het Klokhuis TV-prog. met leuke onderwerpen www.hetklokhuis.nl

meer>>>

 Kids Online maak je eigen 'webstek' www.kidsonline.nl
 Z@ppelin kinder -en jeugdprogramma's TV www.zappelin.nl

meer>>>

 Dreuzels.com Harry Potter  www.dreuzels.com

meer>>>

 Foxkids (TV) met online spelletjes www.foxkids.nl

meer>>>

 Fox Kids Digimon www.foxkids.nl/digimon

meer>>>

 Hello You engels-nederlands voor kids www.helloyou.nl
 Pokemon.nl Pokémon www.pokemon.nl

meer>>>

 Spellenweb games gratis downloaden www.spellenweb.nl

meer>>>

 UitMetKinderen met de kinderen een dag op pad www.uitmetkinderen.nl
Artoek verkleedkleren vrolijke kinderverkleedkleding www.artoek.nl
Astmakids astmafonds www.astmafonds.nl/astmakids/indexl
BabyKinderWeb speelgoed, cd-roms www.babykinderweb.com
Bart Smit online speelgoed kopen www.bartsmit.com

meer>>>

Brandweer jeugdbrandweer www.brandweer.org/jeugd

meer>>>

Cinekid kinderfilms www.cinekid.nl

meer>>>

Chatkids Leuke chatsite voor kinderen tot 12 jaar www.chatkids.nl

meer>>>

CliniClowns biedt zieke kinderen afleiding en plezier www.cliniclowns.nl
Compukids computerblad voor kids www.compukids.nl
Ecologiebibliotheek kleurplaten www.ecologiebibliotheek.nl/kleurplaten
Flippo nieuwe Pokémon-flippo's www.flippo.nl

meer>>>

Intertoys met speelhoek www.intertoys.nl
Jantje Beton jantje beton-acties  www.jantje-beton.nl
Kaboem filmpjes/prijsvragen/spelletjes  www.kaboem.nl
Kids Planet verzamelsite Planet Internet kids.planet.nl = www.kindertainment.com
Kids Island on Disney Online games, muziek, tekenfilms (engelstalig) disney.go.com/kids/today/indexl
Kids2protect beschermdende zon- en badkleding voor kids* www.kids2protect.nl
Kidsstore nieuwe kindermerkkleding www.kidsstore.nl
Kind nl site van een kind www.geocities.com/kindnl
Kinderlines www.kinderlines.nl
Kinderlinks verzamelsite kinderlinks www.kinderlinks.net
Kindernet tv www.kindernet.nl

meer>>>

Kindertelefoon praat over je probleem (gratis) www.kindertelefoon.nl
Kinderverkleedwinkel fantasiekleding en themakistenverhuur www.kinderverkleedwinkel.nl
Kleurplaten afdrukken en inkleuren www.kleurplaten.nl
Koninklijke paleis met virtuele rondleiding door een paleis! www.koninklijkhuis.nl/paleizen/paleizenl
Moppen.net kindermoppen www.moppen.net/kinder/index.php
Musti kleurspelletje voor peuters www.musti.be
NaamKado verjaardagskado met naam www.naamkado.nl

meer>>>

Nijntje spelletjes en geluidjes voor peuters www.nijntje.nl
OK Oranje-Kids Alex, Maxima en de andere oranjes www.oranje-kids.nl
Pinkelotje kinderliedjes als beltonen voor GSM  www.pinkelotje.nl/beltonenl

meer>>>

Rangerclub (wereldnatuurfonds)  www.wnf.nl/rangerclub
Scouting info1.scouting.nl
Snel Spelen spelletjes tot 12 jaar* www.snelspelen.nl/kinder.php
Spele.nl on-line games www.spele.nl
Spelletjes overzicht alle Nederlandse spellen bijelkaar spelletjes.overzicht.nl
Stefs Kids Art online tekencursus voor kinderen (gratis proefles) www.stefskidsart.com
Surfkids www.surfkids.nl
Technika 10 meisjes internetclub + techniek www.technika10.nl
Wat wil je worden? jaarlijkse manifestatie www.watwiljeworden.nl
Yogho Yogho zuiveldrankje www.yoghoyogho.nl

meer>>>

Warchild kinderen in oorlogsgebieden www.warchild.nl

meer>>>

Wereldkids NL-talige kinderen wereldwijd www.rnw.nl/kids
internationale kindersites:  
 Lego [Engels] met leuke games, info en extra's www.lego.com

meer>>>

 DLTK's Printable Crafts For Kids kleurplaten www.dltk-kids.com
 Dragonball Z  www.dragonballz.com

meer>>>

 Teletubbies officiële site www.bbc.co.uk/education/teletubbies

meer>>>

Beany.com voor peuters www.beaney.com
Bonus.com (verzamelsite) www.bonus.com
Cartoonnetwork Europa www.cartoonnetworkeurope.com
Cartoonnetwork wereldwijd www.cartoonnetworkhq.net
Kid City (België) www.kidcity.be

< < <   C h e a t c o d e s . . .

< < <   S t r i p s / C a r t o o n s . . . 

< < <   O n l i n e   g a m e s . . . 

< < <   A t t r a c t i e p a r k e n . . . 

< < <   B a s i s s c h o o l . . . 

< < <   D i e r e n t u i n e n  A - Z . . . 

< < <   F i l m s   ( A - Z ) . . . 

< < <   G a m e s   a l g e m e e n . . . 

< < <   G a m e s   c h e a t c o d e s . . . 

< < <   G a m e s   g r a t i s   d o w n l o a d e n . . . 

< < <   G a m e s   o n l i n e   s p e l e n . . . 

< < <   J o n g e r e n . . . 

< < <   K i n d e r b o e k e n . . . 

< < <   K i n d e r l i e d j e s . . . 

< < <   K i n d e r o p v a n g . . . 

< < <   K i n d e r - T V . . . 

< < <   K i n d v r i e n d e l i j k   s u r f e n . . . 

< < <   S c h o o l / o n d e r w i j s . . .   

< < <   O u d e r s / o p v o e d i n g . . .  

< < <   S p e e l  g o e d . . .

< < <   S p e l l e t j e s / G a m e s   a l g e m e e n  . . . 

< < <   S t r i p s / C a r t o o n s . . . 

< < <   T V - p r o g r a m m a ' s   k i d s . . . 

[adv.]

 
 
 
Voor het laatst bijgewerkt op 20-04-2010
03-07-13 [aut.update]by Gerrit
Voor het eerst geplaatst op 16-10-00

<<< home

Google