musici
 artiesten, popgroepen,
boekingen

bekende artiesten:

<<< bekende Mannen NL...

mannen buitenland>>>

<<< bekende Vrouwen NL...

vrouwen buitenland>>>

<<< Dj's NL...

popgroepen buitenland>>>

<<< Popgroepen NL...

popgroepen buitenland>>>

boekingsbureaus en artiesten management: 

Partynet meer dan 800 artiesten www.partynet.nl
Jan Vis Agency artiesten, bedrijfsfeesten; Meest complete online artiestendatabank van Nederland! Compleet met biografie, 3000 mp3, 1800 songteksten, fotogalerie en alle hits! www.janvis.nl
All-Round Artiestenburo boeken van bands, solisten of drive-in shows www.muziek-buro.nl
Bis Majeur organisatie & entertainment www.bismajeur.nl
DAM Dutch Artists Management meer dan 800 artiesten www.dutch-artists.nl
Hoekstra artiestenmanagement www.hoekstra-evenementen.nl
Easybookings.nl voor Nederlandse artiesten, bands en acts www.easybookings.nl
ITB Entertainment Group b.v. voor artiesten, acts, evenementen www.itb-entertainment.com
Joop Koekoek artiestenmanagement www.joopkoekkoek.nl
Kai Reijnen boekingskantoor artiesten www.reijnen-entertainment.nl
Lyon en Partners boekingen www.lyonpartners.nl
Muziekje.nl boeking artiesten en bands www.muziekje.nl
Powerplay Acency artiest in discotheek boeken www.powerplay-agency.com
Rene Frijters theaterbureau www.renefrijters.nl
Reijnen Entertainment boekingsbureau* www.reijnen-entertainment.nl
Swinging Muziek & Entertainment Online artiestenboekingsbureau www.swinging.nl
Viking Productions boekingsburo artiesten  www.vikingproductions.nl
Your Sound boekingsburo en bemiddelingsbureau www.vikingproductions.nl
Zandstra, Ebel en Roelie, muziekmanagement www.zandstramuziek.nl

muzikanten zoeken en boeken: 

Vocalisten overzicht van (semi)prof. zangers en zangeressen en audities! www.vocalisten.nl
André van Amstel zanger/entertainer www.andrevanamstel.nl
Bands and Acts Bands and Acts boeken www.bands-and-acts.nl
Duo Nightlife voor bruiloften en partijen www.bruiloftduo.nl
Fiona soul, funk, pop, R&B, dance zangeres www.fionaonline.nl
Hot Club de Frank gypsy-jazz/swing groep www.hotclubdefrank.com
Karin & Co hollandstalige liedjes www.karinenco.wolweb.nl
Line-Up Events bands en artiesten www.lineupevents.nl
Luc Steeno (België) zanger www.geocities.com/luc_steeno
Mark Dakriet zanger www.markdakriet.nl
Mike en Ellen allround bruiloftband www.mikeenellen.nl
Miss-T zangeres en pianist brengen jazz en lichte pop members.home.nl/pascal.schardijn/spoom
Muzikanten-prikbord www.prikpagina.nl/list.php?num=34
Ron Spark nederlandse zanger www.ronspark.nl
Starkoo zanger www.starkoo.nl
Steve the Bagpipe Player doedelzakspeler www.bagpipeplayer.nl
Oscar Siegelaar cabaretier www.oscarsiegelaar.nl
ZAHI's muzikale catering www.zahi.nl

entertainment: 

Manifold clowns, steltlopers, animatieacts & ballondecoraties www.manifold.nl
Willem Kunst AstroAct www.willemkunst.info

verzamelsites artiesten en musici: 

Nationaal Popinstituut zeer compleet www.popinstituut.nl
Artiesten NL.pagina verzamelsite artiesten NL artiesten-nl.pagina.nl
Artiesten.pagina verzamelsite artiesten artiesten.pagina.nl
Artiestengids.net verzamelsite artiesten www.artiestengids.net
Boekingen.eigenstart.nl verzamelsite artiesten boekingen.eigenstart.nl
Muzikanten.pagina verzamelsite muzikanten muzikanten.pagina.nl
Open Podium verzamelsite podiumartiesten www.openpodium.nl

musici en muzikanten - sites buitenland: 

Drummers grappen over drummers www.cse.ogi.edu/Drum/jokesl
Instrument Jokes grappen over muzikanten www.mit.edu:8001/people/jcb/other-instrument-jokes...
Sony Music artiesten www.sonymusic.com/artists

< < <   A r t i e s t e n :   M a n n e n   ( A - Z ) . . .

< < <   A r t i e s t e n :   V r o u w e n   ( A - Z ) . . .

< < <   C a s t i n g b u r e a u ' s . . .

< < <   C o m e d y ,   c a b a r e t ,   d i n n e r s h o w ,   m u s i c a l . . .

< < <   D J ' s . . .

< < <   E n t r e e k a a r t j e ,   t i c k e t s   k o p e n . . .

< < <   E v e n e m e n t e n o r g a n i s a t i e s . . .

< < <   F i l m   e n   b i o s c o o p . . . 

< < <   K l e d i n g v e r h u u r . . . 

< < <   M u z i e k   a l g e m e e n . . .

< < <   P o p g r o e p e n   ( A - Z ) . . .

 

[adv.]

Zahi's Muzikale Catering... lachen, huilen, dansen en meezingen!

 
 
Voor het laatst bijgewerkt op 20-04-2010
03-07-13 [aut.update]by Gerrit
Voor het eerst geplaatst op 30-10-00

<<< home