politie
politiezaken, misdaad, criminaliteit

 

politiesites Nederland en politieorganisaties:  
Politie.nl tel 112 (alarmlijn) of 0900-8844 (geen spoed) of 0800-7000 (tiplijn criminaliteit) www.politie.nl
Infopolitie, vraag & antwoord praktische info, heel uitgebreid bv. sollicitatie, aangifte, wetgeving www.infopolitie.nl
DGVP Dienst Geneesk. Verzorging Politie www.dgvp.nl
KLPD Korps Landelijke Politiediensten www.politie.nl/klpd
Politiebond: NPB Ned. Politiebond www.politiebond.nl
Politiebond: ACP www.acp.nl
Politiebond: ANPV Alg. Ned. Politie. Ver. www.anpv.nl
Politiebond: APV A'damse Pol. Vakorg. www.apv.nl
Politiekeurmerk Veilig Wonen in eigen huis of buurt www.politiekeurmerk.nl
Politieorkest Nederlands Politieorkest www.politieorkest.nl
Politie.pagina verzamelsite politie politie.pagina.nl
De Boskamp (Leusden) Politieschool  boskamp.cjb.net
Spoorwegpolitie home.wanadoo.nl/spoorwegpolitie/...
misdaad en criminaliteit (tel. tiplijn: 0800-7000) Nederland:  
John v.d. Heuvel misdaadverslaggever Telegraaf  jvdheuvel@telegraaf.nl
Peter R. de Vries misdaadverslaggever TV www.peterrdevries.nl
Bureau Warmoesstraat verhalen over de levende legende* www.bureauwarmoesstraat.nl
Misdaad.pagina (verzamelsite) misdaad.pagina.nl
Misdaad.startkabel (verzamelsite) misdaad.startkabel.nl
STROP (stichting registr.&opsporing pedofielen) www.strop.nl
Vermiste Auto Register www.stvar.nl
Vermiste kinderen in Nederland www.vermistekinderen.nl
Vermiste personen database met vermiste kinderen en volwassenen www.vermistepersonen.nl
politiekorpsen Nederland:  
Politie Amsterdam-Amstelland www.politie-amsterdam-amstelland.nl
Politie Brabant-Noord www.politie.nl/brabant-noord
Politie Brabant-Zuidoost www.politie.nl/brabant-zuid-oost
Politie Drenthe www.politie-drenthe.nl
Politie Flevoland www.politie.nl/flevoland
Politie Friesland www.politie.nl/friesland
Politie Gelderland Midden www.politiegelderlandmidden.nl*
Politie Gelderland Zuid www.politie.nl/gelderland-zuid
Politie Gooi- en Vechtstreek www.politie.nl/gooi-vechtstreek
Politie Groningen www.politie.nl/groningen
Politie Haaglanden www.politie.nl/haaglanden
Politie Hollands Midden www.politie.nl/hollands-midden
Politie Kennemerland www.politie.nl/kennemerland
Politie Limburg-Noord www.politie.nl/limburg-noord
Politie Limburg-Zuid www.politie.nl/limburg-zuid
Politie Midden- en West Brabant www.politie.nl/midden-west-brabant
Politie Noord-Holland www.politie.nl/Noord-Holland
Politie Noord-en Oost Gelderland www.politie.nl/noord-oost-gelderland
Politie IJsselland www.politie.nl/ijsselland
Politie Rotterdam-Rijnmond www.politie.nl/rotterdam-rijnmond
Politie Twente www.politie.nl/twente
Politie Utrecht www.politie.nl/utrecht
Politie Zaanstreek-Waterland www.politie.nl/zaanstreek
Politie Zeeland www.politie.nl/zeeland
Politie Zuid-Holland Zuid www.politie.nl/zuid-holland-zuid
politiesites buitenland:  
Rijkswacht Federale Politie België www.federalepolitie.be
Politiezenders [VS] www.policescanner.com

< < <   A m b u l a n c e . . .

< < <   B r a n d w e e r . . .

< < <   J u r i d i s c h e   h u l p . . .

< < <   O v e r h e i d   a l g e m e e n . . .

< < <   S e x u e l e   V o o r l i c h t i n g . . .

< < <   V e r k e e r . . .

[adv.]

Voor het laatst bijgewerkt op 20-04-2010
03-07-13
*
Voor het eerst geplaatst op 31-10-00

<<< home