politiek:
politieke partijen, verkiezingen

 

grote politieke partijen:
CDA Christen Democratisch Appèl www.cda.nl
CU Christen Unie www.christenunie.nl
D66 Democraten 66 www.d66.nl
De Groenen www.degroenen.nl
OSF onafhankelijke senaats fractie/de groenen www.osf.nl
GL GroenLinks  www.groenlinks.nl
PVDA Partij van de Arbeid pvda.nl
SP Socialistische Partij www.sp.nl
SGP Staatkundig Gereformeerde Partij www.sgp.nl
VVD Volkspartij voor Vrijheid en Democratie www.vvd.nl
kleinere politieke partijen:
IdeALISTEN www.idealisten.nl
Leefbaar Nederland www.leefbaar.nl
Natuurwetpartij www.natuurwetpartij.nl
Nederland Mobiel www.nederland-mobiel.nl
NCPN Nieuwe Communistische Partij www.ncpn.nl
PSP '92 Pacifistisch Socialistische Partij www.psp92.nl
SAP Socialistische Arbeiderspartij www.grenzeloos.org
VCP Verenigde Communistische Partij www.vcp.nu
politici:
Gerrit Zalm VVD www.gerritzalm.nl
Rendert Algra CDA www.rendertalgra.nl
Wouter Bos PvdA www.wouterbos.nl
verkiezingen:
Kennisnet Verkiezingensite verkiezingen.kennisnet.nl
Politiek Nieuws www.politieknieuws.nl

< < <   O v e r h e i d  . . .

[adv.]
Voor het laatst bijgewerkt op 20-04-2010
14-03-13
*by *
Voor het eerst geplaatst op 10-04-02 by Mascha

<<< home