tattoos en piercings
bodyart: tatoeage en piercing

foot2

 

[made by Bodyflair]

[made by Bigfoot]

tattoo- en piercingshops:          

Alkmaar: Desanka Tattoo tattoo www.desankatattoo.nl
Alkmaar: Tattoo Centre tattoo www.tattoocentre.com
Almelo: Snake Bite Tattoo www.snakebite.nl
Almere:Tattoo Almere tattoo www.tattoostudioalmere.nl
Amsterdam: Coldskin tattoo, piercing & medical supply www.protattoo.nl
Amsterdam: Golden Needle tattoo www.angelfire.com/ne/thegoldenneedle
Amsterdam: Rob Admiraal tattoo www.admiraaltattoo.com
Amsterdam: Schiffmacher (Hanky Panky) tattoo www.tattoomuseum.com/tattool
Amsterdam: Tattoo Peter sinds1955 tattoo www.tattoopeter.nl
Bergen op Zoom: Bigfoot tattoo & Piercing www.bigfoot.nl
Breda: Tattoo Jan tattoo www.nedcom.nl/tattoojan
Den Haag: Détatoeage tattooverwijderen met laser www.detatoeage.nl  [adv.]
Den Helder: Miss Piercing  www.miss-piercing.nl
Den Helder: Tattoo Studio Tattoo & Piercing www.tattoostudiodenhelder.nl
Dordrecht: Tattoo Mick tattoo www.tattoomick.com
Eindhoven: Rob Deut tattoo www.robdeut.com
Goes: Cajac Tattoo &Piercing Studio www.cajactattoo.nl
Groningen: Studs bodypiercingstudio users.castel.nl/~jansa01
Harderwijk: Tattoo Studio Harderwijk tattoo&Piercing www.tattoostudio.nl  
Heemskerk: Body Art Salon tattoo, piercing, henna www.bodyartsalon.nl
Heemskerk: Odoratus tattoo, piercing www.odoratus.nl
Heerlen: Tatoo you tattoo,piercing,permanent make up www.tattoo-you.nl/framepage1
's Hertogenbosch: Jewels of Fantasy piercing, ringen, armbanden www.jewelsoffantasy.nl
Hoek v.Holland: Tim's body-art studio tattoo & piercing  www.tattootim.nl
Hoensbroek: Undergroundstudio tattoo piercing & permanente make-up www.undergroundstudio.nl
Hoorn: Tattoo Ben tattoo piercing www.tattooben.com
Krommenie: Tattoostudio Krommenie tattoo, piercing & branding  www.tattoostudiokrommenie.nl
Leiden: Rob's Tattoo & Bodypiercing  www.robs-tattoo.nl
Leiden: Wim's Tattoo & Piercing  www.tattoowim.nl
Lelystad: Tattoo & Piercing studio www.tattoopiercingstudiolelystad.nl
Monster/ZH: Tattoo Gerben tattoo www.tattoogerben.nl
Nijmegen: Liquid Air tattooshop baserv.uci.kun.nl/~maerten/tattool
Nijmegen: Tattoo Studio www.tattoostudionijmegen.nl
Olst: Herco Roelofs tattoo artist www.tattooherco.com
Rotterdam: Bodyflair tattoo www.bodyflair.nl
Rotterdam: Institution tattoos www.inkstitution.com
Rotterdam: Moose Tattoo tattoo, speciaal oldskool www.moosetattoo.com
Rotterdam: Queen of Rings Piercing Studio www.queenofrings.nl
Rotterdam: Tattoo Bob tattoo www.tattoo-en-piercing.nl= www.detattoobob.nl
Scheveningen: Red Hot Tattoos tattoo * www.redhottattoos.nl
Sneek: Studio Flash piercings & tattoo www.studioflash.nl
Utrecht: Magic TattooStudio tattoo www.magictattoo.nl
Utrecht: SkinArt tattoo www.skinart.nl
Utrecht: Tattoo & Piercing Studio tattoo & Piercing  home.planet.nl/~tol00213/
Zaandam: Bonkerk Tattoo Studio tattoo www.bonkerktattoo.nl
Zaandam: Diablo Tattoo tattoo, Piercing & kleding  www.diablotattoo.nl
Zaandam: Rob Ricke TattooPlace tattoo-place-rob-ricke.iscool.nl
Zoetermeer: Tattoo Hans tattoo www.tattoohans.nl = www.tattoo4u.nl
Zoetermeer: Tattoo Unlimited tattoo www.tattoounlimited.nl
Zwolle: Gerrit Tattoo &Piercingstudio  www.gerritstattoo.demon.nl

piercingmaterialen NL:          

Miss Piercing (online shop) piercingart.  www.miss-piercing.nl
Piercingworld (online shop) piercingart.  www.piercingworld.nl
Ringmaster (Ridderkerk) Piercing supplies en sieraden www.ringmaster.nl

bodyart algemeen en verzamelsites Nederlands:

Detatoeage (Den Haag) Medisch Instituut voor Détatoeage www.detatoeage.nl
Detattoo détatoeage met de nieuwste techniek www.detattoo.nl
Laserpraktijk Vossius (Amsterdam) tattooverwijdering* www.tattooverwijderen.nl
Needle-Art Convention (Breda) Tattoo festival www.needle-art-convention.nl
Henna Tattoo Party (zoals Tupperware) henna tattoos www.hennatattooparty.nl
Hollymed Healing Therapies tatoeage verwijderen in één behandeling www.hollymedhealing.com
Jacky's Tattoo tattoo en piercing 'on the road' www.jackystattoo.nl
Tattooinfo verzamelsite tattoo www.tattooinfo.cjb.net
Tattoo.pagina verzamelsite tattoo's  tattoo.pagina.nl

bodyart internationaal:

ICS Bodyart: Tattoo FAQ's [engels] www.cs.ruu.nl/wais/html/na-dir/bodyart/tattoo-faq
ICS Bodyart: Piercing FAQ's [engels] www.cs.uu.nl/wais/html/na-dir/bodyart/piercing...
Tattoos.Com (verzamelsite) www.tattoos.com
Tattoos sites (verzamelsite) www.cybercomm.nl/~r.ocsai/tattool

< < <   B e a u t y . . .

 

< < <   J u w e l i e r s ,   s i e r a d e n . . .

 

< < <   H a a r v e r z o r g i n g ,   h a a r t r a n s p l a n t a t i e s . . .    

 
[adv.]
Medisch Instituut voor Détatoeage (Den Haag)

genoeg van uw 
tatoeage?
Détatoeage!

 
 
Laserpraktijk VOSSIUS: tattooverwijdering (Amsterdam)
 
 
Voor het laatst bijgewerkt op 20-04-2010
14-03-13
*by Gerrit
Voor het eerst geplaatst op 31-10-00

<<< home